Autokosmetyki Carattack

CarAttack szyba -glass cleaner

 Skutecznie usuwa kurz i brud. Zalecany do mycia szyb, luster i innych szklanych powierzchni. Rewelacyjny efekt bez smug uzyskiwany bez polerowania. Na bazie alkoholu.

CarAttack wosk – hydro wax 3 in 1

produkt WOSK „3w1” służy do suszenia, nabłyszczania oraz zabezpiecza lakier przed czynnikami zewnętrznymi pojazdów samochodowych. Nakładać na mokrą powierzchnię bezpośrednio po umyciu. Nowoczesna formuła oparta na bazie wysokiej jakości środków firmy Zschimmer & Schwarz. Wszystkie składniki łatwo ulegają biodegradacji według dyrektywy WE 648/2004. Jest wolny od węglowodorów i olejów silikonowych. Do stosowania także na suchą karoserię. Zalecany do wszystkich rodzajów lakierów. Gwarantuje utrzymanie auta w doskonałym stanie. Łatwy do nałożenia i rozprowadzenia.

carAttack uniwersalnymulti cleaner

środek przeznaczony do mycia felg, usuwania zabrudzeń z korpusów silnika pojazdów samochodowych. Usuwa brud i plamy z olejów, smarów, konserwacji, asfaltu, soli, benzyny. Niezawodny do czyszczenia części maszyn, narzędzi, podłóg w garażach warsztatach. Zawiera specjalny środek rozpuszczający brud, który następnie jest tatwo spłukiwany wodą.Możan stosować również do czyszczenia opon.

CarAttack kokpit -cockpit

Przeznaczony jest do czyszczenia i pielęgnacji wszelkich powierzchni z tworzyw sztucznych we wnętrzu pojazdu. Nadaje powierzchniom efekt miękkości. Zapewni skuteczną ochronę antystatyczną chroniąc przed osiadaniem kurzu. Pozostawia przyjemny, świeży zapach.

CarAttack tapicerka-upholtery

Silny środek  do czyszczenia tapicerki. Skutecznie usuwa brud i plamy z głębszych warstw tkaniny w twoim samochodzie i nie tylko.Przyjemny zapach.Wysoka wydajność i skuteczność.

CarAttack opona -tire

 

środek do pielęgnacji opon i gum. Technologia, która utrzyma twoje opony dłużej czarniejszymi zapobiegając pękaniu i przedwczesnemu starzeniu. Formuła wysokiego połysku stworzy na twoich oponach tak zwany ”wet-look” z ciemnym połyskiem. Preparat do odnawiania, konserwacji i zabezpieczania opon oraz gumowych elementów w samochodzie, motocyklu, rowerze i sprzęcie sportowym. W celu długofalowego zabezpieczenia wymyć i wysuszyć gumę przed zastosowaniem środka.

KOSMETYKI HIPERNET

KOSMETYKI CARATTACK