Motorynka_Zapach

Motorynka_Zapach

Kompozycje zapachowe

Odpowiednio dobrane kompozycje zapachowe w samochodzie sprawią, że nawet najdłuższa podróż wyda się znacznie mniej dokuczliwa. Jakie zapachy wybierać, a jakie stanowczo omijać? O tym poniżej

Nie ma chyba nic gorszego, niż długa podróż samochodem, w którym nie dość, że nieprzyjemnie pachnie, to na dodatek jesteśmy nokautowani zapachem spalin i benzyny. Stąd tak fajnym rozwiązaniem, tak namiętnie stosowanym przez kierowców, są zapachy do samochodów. Umiejętne dobranie kompozycji zapachowych do naszego auta, to gwarancja nie tylko przyjemnej jazdy, ale i przyjemnych doznań zapachowych.

Kompozycje zapachowe w aucie

O ile jeszcze jakiś czas temu najpopularniejszą formą zapachów samochodowych były wszechobecne zapachowe choinki, o tyle w chwili obecnej rynek praktycznie zasypany jest różnego rodzaju rozwiązaniami zapachowymi. Znajdziemy bowiem nie tylko tradycyjne zapachy w formie zawieszek, ale również przeróżne aplikatory, w tym buteleczki z umieszczonym w nim olejku zapachowym, czy zapachy żelowe. Zamontowane we właściwym miejscu buteleczki, stopniowo uwolnią zapach nawet przez 60 dni. Soczysta gruszka, zielone jabłuszko, kwiat bzu, czy orzeźwiająca cytryna, to tylko kilka zapachów, jakie stosowane są w zapachach samochodowych.

Kompozycja zapachowa sposobem na wyrażenie siebie

Jesteś otwarta na ludzi, a może jesteś ostrym facetem, który  wie czego potrzebuje? W obu przypadkach, sposób dobrania  kompozycji zapachowej do auta, jej aromatu, kształtu i wyglądu może świadczyć o Tobie.  Można powiedzieć, że to kolejny sposób na wyrażenie siebie i własnego ja. Zapachy morskie i oceanu, czy zapach cytryny z pewnością przypadną do gustu osobom kochającym ruch, szukającym orzeźwienia. Wanilia czy lilia, to z kolei zapachy pasujące idealnie do delikatnych i zwiewnych kobiet, zaś róża, czy soczyste owoce, dla kobiet wiedzących czego chcą. I jeśli jeszcze kilka lat temu w każdym aucie znaleźć można było ten sam cytrusowy czy też leśny zapach, o tyle w chwili obecnej, każdy może swoją kompozycję zapachową dobrać wedle własnych upodobań i potrzeb, i to zarówno pod kątem zapachu, jak i wyglądu samego zapachu.

szafa zapachów

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.