PODPAŁKI I INNE ARTYKUŁY DO GRILLA

Jesteśmy producentem następujących artykułów do grilla:

Węgiel drzewny

Węgiel drzewny to najbardziej popularne paliwo do grilla. Nasz produkt powstaje z najwyższej jakości surowca twardych drzew liściastych przy użyciu nowoczesnych i ekologicznych metod wypału.

Brykiet drzewny

Brykiet grillowy produkowany jest z pyłu węgla drzewnego przy użyciu w pełni naturalnych i ekologicznych klejów. Charakteryzuje się bardzo długim okresem spalania co pozwala na długie grillowanie. Podobnie jak węgiel drzewny nasz brykiet spełnia wszelkie normy europejskie.

Węgiel restauracyjny

Węgiel drzewny restauracyjny to specjalnie wyselekcjonowany produkt przeznaczony dla profesjonalnej gastronomii. Większa granulacja pozwala na dłuższe i bardziej ekonomiczne grillowanie w różnego rodzaju barach, restauracjach oraz na masowych imprezach plenerowych.

Podpałka do grilla parafinowa

Podpałka parafinowa płynna to doskonały produkt pozwalający szybko i efektywnie rozpalić grilla. W tej gamie produktowej oferujemy butelki o objętości 0,5 L oraz 1 L. Butelki wyposażone są w bezpieczne nakrętki  a skład parafin klasyfikuje te wyroby w kategorii bezpiecznych dla potencjalnego użytkownika.

Podpałka do grilla ekologiczna

Podpałka ekologiczna to w pełni bezpieczny produkt inicjujący zapłon wytwarzany z płyty drzewnej nasączonej wysokiej klasy parafiną (norma DIN EN). Aktualnie mamy w ofercie szeroką gamę podpałek w taflach 30 i 32 kostki.

DO GÓRY