Praca

Firma handlowa z siedzibą w Warszawie, działająca od 15 lat na rynku poszukuje Kandydatów
na stanowisko:
Handlowca/Koordynatora ds. obsługi sieci handlowych
Wśród klientów Firmy są największe sieci handlowe, z którymi współpraca wymaga szczególnie dużej dbałości o jakość i wysokie standardy.
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za koordynowanie współpracy z sieciami oraz pozyskiwanie nowych odbiorców poprzez:
przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
nadzór nad ofertą i jej bieżące modyfikacje
ustalanie promocji
stałą współpracę z działem logistyki i innymi działami w firmie
opiekę nad dotychczasowymi klientami
Od Kandydatów oczekujemy:
min. 3-letniego doświadczenia we współpracy z sieciami handlowymi – sektor non food
rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
zorientowania na cel i konsekwencji w działaniu
bardzo dobrej organizacji pracy
wykształcenia wyższego
mile widziana znajomość języka angielskiego
Ponadto wybrana osoba będzie wspólnie z kierownictwem budować strategię sprzedaży do
klientów sieciowych.Istnieje możliwość pracy w domu.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny, pracę w stabilnej
firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Laborant / Kontroler Jakości /specjalista chemik

Twoje zadania:
• kontrola jakości wyrobów gotowych
• dokonywanie pomiarów , tworzenie receptur startowych

prowadzenie odpowiedniej dokumentacji jakościowej
sporządzanie zapisów jakości z przeprowadzanych kontroli i badań

• wykrywanie niezgodności oraz nadzór nad nimi
• nadawanie wyrobom statusu wynikającego z przeprowadzonych kontroli i badań

Nasze oczekiwania:
• wykształcenie minimum średnie preferowana chemia
• mile widziana znajomość sprzętu kontrolno-pomiarowego, metod pomiaru wyrobów kosmetycznych i wyrobów zakresu chemii gospodarczej

Specjalista ds. Sprzedaży i Zakupów

• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i klientami
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i dostawców biznesowych
• Umiejętność analizowania rynku i produktu
• Negocjowanie warunków współpracy
• Przygotowanie ofert handlowych
• Realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży

Wymagania:
• Dobra znajomość komputera oraz pakietu Office
• Entuzjazm i potencjał handlowy
• Komunikatywność, terminowość oraz odpowiedzialność
• Dobra organizacja pracy
Mile widziany j. angielski

Oferujemy:
– Interesującą, samodzielną oraz pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie.
– Wynagrodzenie oparte o umowę o pracę oraz system prowizyjny
– Umowę o pracę od pon. do pt. w godz. 9:00 -17:00, system stacjonarny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego
Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości nazwiska osoby aplikującej.
Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi
Kandydatami.

No Comment

You can post first response comment.