HISTORIA FIRMY

Teraz
2020

Wprowadzono w związku z pandemią koronawirusa do sprzedaży płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni.

2016

Nowe produkty

Wprowadzenie do sprzedaży produktów akcesoriów do samochodu „CarAttack”.

2014

Nowe produkty

Wprowadzenie do sprzedaży produktów gamy akcesoriów do samochodu - dystrybucja „Car Expert”.

2011

Certyfikat

Uzyskanie certyfikatu jakości ISO 9001:2008 w zakresie import, dystrybucja i produkcja kosmetyków samochodowych HIPERNET cert ISO 9001 PL.

2009

Inwestycja

Zmiany, zmiany jeszcze raz zmiany. Zakupiliśmy teren przemysłowy składający się z części biurowej oraz hal magazynowej oraz produkcyjnej w miejscowości Rusinów koło Przysuchy.

2006

Produkcja

Kolejny ważny rok w rozwoju firmy. Otworzyliśmy nowy oddział produkcyjny firmy w Bodzechowie koło Ostrowca Świętokrzyskiego. Zakup urządzeń do rozlewu płynów do spryskiwaczy i do chłodnic. Z taśmy produkcyjnej zeszły pierwsze płyny Motorynka.

2003

Myśliborska

Kluczowy rok w rozwoju firmy - udało się nam pozyskać nowych klientów m.in. Carrefour Polska. Firma poszerzyła swój asortyment o nowe branże: narzędzia, elektronarzędzia i artykuły sezonowe. Przenieśliśmy się do nowej siedziby na ulicy Myśliborskiej w Warszawie. Znacząco zwiększyliśmy wielkość obrotu.

2002

Motorynka

Pozyskanie marki handlowej i prawa do marki kosmetyków samochodowych „motorynka”. Początki kreowania marki w zakresie kosmetyków i akcesoriów do samochodu.

2002

Pierwszy klient

Kolejny rok okazał się przełomowy w działalności firmy, firma pozyskała dwóch dużych klientów sieciowych: Tesco i Ahold Polska.

2001 - czerwiec

Narodziny

Na bazie swoich doświadczeń współwłaściciele postanowili założyć firmę obsługującą sieci supermarketów nazywając ją Hipernet.

Początek
DO GÓRY
Translate »