2016

Nowe produkty

Wprowadzenie do sprzedaży produktów akcesoriów do samochodu „carattack”
2014

Nowe produkty

Wprowadzenie do sprzedaży produktów gamy akcesoriów do samochodu-dystrybucja „car expert”
2011

Certyfikat

Uzyskanie certyfikatu jakości ISO 9001:2008 w zakresie import, dystrybucja i produkcja kosmetyków samochodowych HIPERNET cert ISO 9001 PL.
2009

Inwestycja

Zmiany, zmiany jeszcze raz zmiany.Zakupiliśmy teren przemysłowy składający się z części biurowej oraz hal magazynowej oraz produkcyjnej w miejscowości Rusinów koło Przysuchy
2006

Produkcja

Kolejny ważny rok w rozwoju firmy.Otworzyliśmy nowy oddział produkcyjny firmy w Bodzechowie koło Ostrowca Świętokrzyskiego.Zakup urządzeń do rozlewu płynów do spryskiwaczy i do chłodnic.Z taśmy produkcyjnej zeszły pierwsze płyny motorynka.
2003

Myśliborska

Kluczowy rok w rozwoju firmy udało się nam pozyskać nowych klientów min. Carrefour Polska. Firma poszerzyła swój asortyment o nowe braże narzędzia,elektronarzędzia i artykuły sezonowe. Przenieśliśmy się do nowej siedziby na ulicy Myśliborskiej w Warszawie.Znacząco zwiększyliśmy wielkość obrotu.

Motorynka

Pozyskanie marki handlowej i prawa do marki kosmetyków samochodowych „motorynka”. Początki kreowania marki w zakresie kosmetyków i akcesoriów do samochodu.
2002

Pierwszy klient

Kolejny rok okazał się przełomowy w działalności firmy, firma pozyskała dwóch dużych klientów sieciowych Tesco i Ahold Polska.

2001-czerwiec

Narodziny

Na bazie swoich doświadczeń współwłaściciele postanowili założyć firmę obsługującą sieci supermarketów nazywając ją Hipernet.